Bft Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Motoru kit

Hidrolik tip kanatlı kapı motorlarını apartman ve site girişlerinde, endüstriyel alan girişlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uzun dönemli kullanımlarınız için tercih edeceğiniz ve ihtiyacınız olan bu ürünler ile zaman kaybı yaşamayacak ve yaşam alanlarınızı daha pratik hale getireceksiniz.

Dilerseniz set olarak da sahip olabileceğiniz bft hidrolik tip kanatlı kapı set fiyatları cebinizi zorlamadan uzun ömürlü ideal bir ürün tercihi olacaktır. 4 farklı ürün grubu içerisinde çeşitli aksesuarlar da eklenerek set halinde sunulan ürünleri çok daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Set içerisinde bir adet seçeceğiniz herhangi bir model bft hidrolik tip kanatlı kapı motoru bulunmaktadır. Setlere aksesuar olarak eklenen antenli flaşör, mitto 2g kumanda, emniyet fotoseli ve kontrol ünitesi seçeceğiniz bft hidrolik tip kanatlı kapı motoruna uygun sağlayabilecek niteliklerdedir.

Sahip olacağınız bu setlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih ederek sizler de yaşam alanlarınıza daha pratik çözümler üretebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklılıkla üretilen bu setler akıllı teknolojinin imkânlarından yararlanılarak güvenli kullanımınıza uygun şekilde dizayn edilmektedir. Ayrıca basit ve hızlı montaj kolaylığı ile de kısa zaman içerisinde tercihiniz olan ürünü kullanma imkanına da sahipsiniz.

Bft Türkiye garantisinde satışa sunulan ürünler içerinde Bft Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Motoru Set Fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Satış işlemlerinizin yanı sıra satış sonrası servis ve destek hizmetlerimiz mevcuttur.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.