Bft Kollu Bariyer

Otopark sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkan BFT kollu bariyer sunduğu kolaylıklar sayesinde araç giriş çıkışları konusunda çok daha yüksek güvenlik önlemleri alabilmeniz mümkün olacaktır. Araçların fark edilmeden otoparklarınızdan ya da bahçelerinizden içeri girmesini önleyebilmek amacıyla kullanabileceğiniz bu bariyerler sayesinde özellikle araç giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzaktan kumanda, plaka okuyucu sistemler ya da kartlı geçiş sistemleri ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen BFT kollu bariyerlerin güvenli bir geçiş imkânı sağlıyor olması sayesinde izinsiz araç girişlerinden tamamen kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Kontrollü araç geçişi sağlanmak istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilmesi mümkün olan bu bariyerlerin özellikle yoğun araç geçişinin olduğu yerlerde daha hızlı bir geçiş akışı oluşturma konusunda da oldukça faydalı olduğunu görebilirsiniz.

Dış güvenliği sağlama konusunda size oldukça faydalı olabileceğini görebileceğiniz BFT kollu bariyerler farklı ebatlara sahip şekilde üretilebildiğinden dolayı kullanım alanınıza en uygun olan bariyer seçeneklerini tercih edebilmeniz mümkündür. Bu bariyerlerin yerden yüksekliği konusunda olduğu gibi kol uzunluğu konusunda da çeşitli seçeneklerin bulunması sayesinde ister evlerinizde ister şirketlerinizde rahatlıkla bu bariyerleri kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Kullanım alanınıza uygun özelliklere ve ölçülere sahip bir bariyer bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Uzun ömürlü bir kullanım olanağı da sunan BFT kollu bariyer modellerinin dış hava koşullarına karşı korunaklı bir yapıya sahip olması ve paslanmaz çelik kullanılarak oluşturulmuş bir dış kabine sahip olması büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan bu bariyerlerin kurulumu sırasında da uzun ve zahmetli çalışmalar yapmaya gerek bulunmamaktadır. Böylelikle dilediğiniz zaman rahtlıkla kurulum işlemlerini gerçekleştirebilmeniz ya da nakliyesini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Binalarınızın dış güvenliğini sağlama konusunda en önemli yardımcınız olacak özelliklere sahip olan BFT kollu bariyer sistemleri sayesinde güvenlik seviyenizin artmasını sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Daha çok şirket girişlerinde, banka girişlerinde, hastane girişlerinde, otoparklarda, kontrol noktalarında, site girişlerinde görmeye alışık olduğumuz bu sistemler sayesinde daha korunaklı alanlara sahip olabilir ve daha güvenli bir yaşama kavuşabilirsiniz. Üstelik zahmetsiz bir kullanım sunması da size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

BFT kollu bariyerlere bakacak olduğumuz zaman kapalı konumda yere paralel bir şekilde uzanan bir kola ve bağlı olduğu bir destek direğine sahip olduklarını görebilirsiniz. Üstelik sadece yere monte edilmediğini aynı zamanda duvara da monte edilebildiğini görebildiğimiz bu bariyerler her yerde kullanım için oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Alçalma ve yükselme süresi ayarlanabilir yapıya da sahip olan bu bariyerlerin kullanımı sırasında efor harcamak zorunda olmamanız ya da arabadan çıkmanıza gerek olmaması da size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

OGS ve HGS gibi geçiş sistemleriyle benzer niteliklerde çalışma olanakları bulunan BFT kollu bariyerlerde araçların geçmesi için kol 90 derecelik açı ile yukarı kalkarken araç geçtikten sonra tekrar kolun aşağı indiğini görebilirsiniz. Araçlar geçmeden aşağı inmeyecek şekilde tasarlanmış olan bu sistemlerde can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için gerekli önlemlerin alındığını görebilirsiniz. Bu sayede bir engelle karşılaşıldığında kol hareketinin durduğunu görebilmek mümkün olacaktır.