Bft Kumanda Mitto 4

Mikroişlemci teknolojisine dayalı otomatik kapı otomasyonları ve mantar bariyer sistemlerine uyumlu çalışabilen bir aksesuar çeşidi olan bft kumanda mitto 4 rcn yeni bir kodlama sistemiyle geliştirilen 4 tuşlu bir kumanda aksesuarlarındandır. Uzaktan kumandalar dorudan bariyer sistemleri ve otomatik kapılarla uyumlu çalışabilmesi için klonlama yapılması gerekmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm aksesuar çeşitleri bft Türkiye garantisinde olmakla birlikte tüm ürünlerle de uyumlu şekilde çalışmasını sağlayan aksesuar çeşitleri kullanıcıya kolaylıkları da beraberinde getirmektedir.
Avrupa birlkiği standartları çerçevesinde üretilen tüm aksesuar çeşitlerinin ürün ile uyum sağlayabilmesi hem ürünün kalitesini hem de işlevselliğini ortaya koymaktadır. Ürünün kullanım konforunu ön plana çıkaran kumanda çeşitleri aynı zamanda müşteriye zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

Bahçe kapısı, garaj kapısı gibi çeşitli özellik ve farklı modellerde otomatik kapılarınız veya bariyer sistemleri için düşünebileceğiniz bft mitto rcn kumanda uzaktan yönetimi rahatlıkla elinizde bulundurmanızı sağlamaktadır.  Ürün çekiş mesafesi içerisinde olduğu anda tek tuşa basılarak kolaylıkla devreye konulabilmektedir. Otomatik kapılarınız veya bariyer sistemlerinde tek tuşla açılıp kapanmasını sağlayan bu kumanda modeli herhangi bir hava koşulundan veya olumsuz şartlardan etkilenmeden rahatlıkla çalışabilmektedir.

Kullanım tercihinize bağlı olarak diğer tuşlarda da çeşitli fonksiyonel özellikleri kullanabilirsiniz. Bft Türkiye garantisiyle müşterilerine sunulan kumanda aksesuar çeşitleri en ekonomik koşullarda satışa sunulmaktadır. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleri de bulunan firmamızdan uzun ömürlü kullanımlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabilirsiniz. Sizler de daha birçok özellikli aksesuar çeşitleri hakkında gerek otomatik kapılarınız için gerekse bariyer sistemleri için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre içerisinde kullanıma hazır halde servis personellerimiz tarafından müşterilerimize teslim edilecektir.

2 cevap

  1. ONUR KARAHASANOĞLU dedi ki:

    Halihazırda kullandığımız 4 adet bft garaj sistemimimiz var ve bu kumandanın fiyatı hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum.

    • admin dedi ki:

      Kumanda fiyatlarımız kullandığınız ürüne tuş kombinasyonuna ve adetine göre değişim gösterebilmektedir. 0212 451 20 35 numaralı telefondan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir