Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Otomatik bahçe ve garaj kapılarınız için özel olarak geliştirilen ve büyük kolaylıklar sağlayan passy taşıt tanıma sistemi akıllı teknolojinin kullanıcılarına sunduğu en yeni imkanlardan biridir. Otomatik kapılarınızdan aracınızla geçerken artık araçtan inmenize gerek kalmadan bu sistem ile otomatik kapılarınızın kendiliğinden açılmasını sağlayabileceksiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik ürünlerle artık soğuk ve sıcak hava koşullarından etkilenmeden kapılarınız aracınızı tanıyarak otomatik olarak açılıp kapanarak kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Aracınızı belirli bir algılama mesafesinde tanıyan bu sistem aracınızın o mesafede kapıya yaklaşması neticesinde kapının kendiliğinden açılmasını sağlamaktadır. Kullanıcının dikkatinin dağılmasını da önleyen bu sistem araçlarınızı ve otomatik kapılarınızı kullanmada müşterilerinin konforunu da ön plana çıkarmaktadır.

Firmamız garantisiyle tüm otomatik kapı otomasyonlarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilen passy taşıt tanıma sistemleri farklı bir alıcı üniteye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla çalışabilmektedir. Otomatik kapılarınızın kontrol ünitesi üzerinden bir çift besleme kablosu ile kolay montaj imkanı sağlayan bu sistem çift yönlü ve tek yönlü olmak üzere iki farklı modelde çeşitlerle müşterilere sunulabilmektedir. -20 derece ile 70 derece arasında hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde üretilen ürünümüz sorunsuz çalışma özelliğiyle de farklılığını ortaya koymaktadır.

Ürün grubu içersinde 10 metreden 50 metreye kadar algılama mesafesi bulunan modellerimizi ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. ıp55 koruma sınıfına da dahil edilen ürün artık otomatik kapılarınızı en pratik şekilde kullanmanıza olanak sağlayacak. Aracınızdan inmeden otomatik kapılarınızdan kolay geçiş imkanı sağlayan ürün grubunu bft Türkiye’den ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. yaşam standartlarının her geçen gün yükseldiği günümüzde teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanmanızı sağlayan firmamız ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleriyle de memnuniyetinizi garanti etmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için sizler de hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve teknolojinin sunduğu imkanlardan bir an önce yararlanabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir