Bft Sub Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Motoru

Bft sub hidrolik tip kanatlı kapı motoru ürün grubunun başta kilitli ve kilitsiz çeşitleri olmak üzere birçok modeli bulunmaktadır. Ayrıca kilitsiz modellerde elektrikli kilit sistemi ile kilitli hale getirilebilmektedir. Her ihtiyacınıza uygun bir model olarak güvenli kullanımlarınız için ideal şekilde üretilen bft sub hidrolik tip kanatlı kapı motoru ürün grubu kolay ve hızlı montaj imkanı sağlamaktadır. kapı kanadına herhangi bir deforme ve zarar vermeden mekanizmanın sökülerek takılması mümkün şekilde dizayn edilmiştir.

Güvenli kullanım için iki adet ayarlı valf ile kontrol edebileceğiniz sıkışma emniyet sistemi ile kapı sistemlerinizin güvenliği sağlanabilmektedir. Tüm ürün grubu modellerinde maksimum kanat ağırlığı 800kgdır ve maksimum kanat uzunluğu ürün modellerine göre 1,8metre, 2,5metre ve 3,5metre olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kilitli çalışma sistemine dâhil edilen ürün grubu kontrol ünitesinde termik koruma içermektedir. Serbest bırakma anahtarı ile çalışabilen ürün grubu modelleri kilitsiz olarak da çalışabilmektedir. Çok yoğun kullanımlarınıza uygun olarak üretilen ürün grubu modelleri -10 derece ile 50 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Ip67 koruma sınıfına dahil edilen ürünün mekanizma ağırlığı 25kg olmakla birlikte akü ile çalışma özelliği bulunmamaktadır. Ürün modellerinin maksimum açılma açısı ve açılıp kapanma süreleri özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kullanım kolaylığı ve pratikliği açısından birçok aksesuar eklentisi de yapılabilecek olan ürün grubu modelleri aksesuarlarla daha da işlevselliği zenginleştirilebilmektedir. Kullanılabilecek aksesuar çeşitleri arasında harici kontrol ünitesi, iki kanallı ve dört kanallı kumanda, emniyet fotoseli ve flaşör çeşitleri, dâhili alıcı kartı, mafsal kolu ve bazı modeller için taban montaj kasası bulunmaktadır. Fonksiyonel olan bu aksesuarlar ile kullanımlarınız daha pratik ve kolay hale gelecektir. Uzun ömürlü kullanımlarınız için bft Türkiye garantisiyle satışa sunulan bu ürün grubu ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayacaktır.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.