Bft Bariyer Sistemleri

Güvenli Kollu Bariyer Seçenekleri

Güvenli Kollu Bariyer Seçenekleri

 

Bft bariyer, elektronik akıllı sisteme sahiptir. 3-6 metre uzunluk ve ışıklandırma özelliğinin yanı sıra akü takviyesi, kilitli ve kilitsiz çalışma ve 2-4 saniye arasında açma kapama özelliğine sahiptir. 36 kg ağırlık, -10 ile +50 sıcaklık değerleri arasında çalışma özelliği, kablo kanalları, iki ve dört kanallı kumanda, emniyet fotoseli, dahili kart, antensiz kablosuz flaşör, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, pvc kol tapası, akü şarj kiti, taban montaj aparatı ve çeşitli bariyer kolları, bu ürünlerin diğer özellikleri arasındadır. Kollu bariyer modelleri, fonksiyonel olarak farklılık göstermektedir. 8 metreye kadar kol uzunluğu olan modeller de mevcuttur. Kollu bariyer işlemlerinde, mekansal farklılıklar dikkate alınmaktadır.

 

Önemli Noktalarda Bariyer Sistemi Önemlidir

 

Bariyer dünyasının en kaliteli ürünlerini piyasaya sunan firmamız, montaj, tamir, bakım ve yedek parça konusunda çözüm üretmektedir. Güncel, etkili ve pratik kullanım özelliklerine sahip olan bu bariyer seçenekleri, aradığınız kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir. Bariyerlerde, emniyet sistemi, otomatik açma-kapama sistemi ve manuel sistem arıza yapabilir. Bu gibi durumlarda Kollu bariyer tamiri işlemleriyle çözüm üretiyoruz. Yedek parça ve tamir işlemleriyle, bariyer kullanım ömrü uzamaktadır. Kollu bariyer tamiri işlemlerinde, konusunda tecrübeli elemanlar öncelikle tercih edilmektedir. Yedek parça ve servis sorunu yaşamayan bariyerler ve bariyer motorları, bu kategoride uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Etkili, pratik ve kullanışlı özelliklere sahip bu ürünler, emniyetli özelliği ile tercih edilmektedir.

 

Bariyer Teknolojisinde Son Nokta

 

Büyük fabrikalarda, oto parklarda ve sitelerde, pratik geçiş imkanı sağlayan kollu bariyer seçenekleri, kaliteli kullanım özelliklerine sahip ürünlerdir. Bariyer, geçiş izni olmayan araçların durdurulması için tasarlanan en kullanışlı seçeneklerdir. Kollu bariyer ve mantar bariyer, günümüzde en çok tercih edilen seçeneklerdir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip bu bariyer seçenekleriyle, önemli noktaların geçişleri daha pratik hale gelmektedir. Kollu bariyer fiyatları konusunda, bariyer malzemeleri ve işçilik, belirleyici rol oynamaktadır. İşçilik, tercih edilen model ve tercih edilen eklentiler, bu kategoride fiyatın belirlenmesini sağlayan en önemli etkendir. Kollu bariyer fiyatları kategorisindeki bütün tasarımlarımızı, uygun fiyat seçenekleriyle tercih edebilirsiniz.

Etkili Ve Kullanışlı Kollu Bariyerler

Etkili Ve Kullanışlı Kollu Bariyerler

 

Bft bariyer, elektronik kart ayarı ile kullanılabilen ürünlerdir. Çarpmalara karşı dayanıklı uzun ömürlü, 8 metreye kadar kol uzunluğu, aydınlatma, termal koru sistemi, kilitleme sistemi ve Ip 24 koruma sistemi gibi özelliklere sahip. 58 kg ağırlık ve hızlı tip anahtarlı sistemle kullanımı oldukça kolay olan bu bariyerler, pratik ve etkili kullanım özelliklerine sahiptir. -10 ile +55 derece arasında kullanım özellikleri, akü takviyesi, 8 sn açma kapama süresi, 30 metre fotosel ve emniyet flanşörü gibi eklentileriyle, kullanım kalitesine sahiptir. Kollu bariyer teknolojisinde yeni ve etkili çözümleri bir araya getiren Bft, bu seçenekleri set halinde satmaktadır. Kumandalı özelliğe sahip olan ve geçiş işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleştiren kollu bariyer seçenekleri, istediğiniz kaliteli ve etkili kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir

 

Gece Gündüz Sorunsuz Bariyer Kullanımı

 

Bariyer teknolojisi, firmamızın etkili tasarım seçenekleriyle, güncellenmeye devam etmektedir. Emniyet fotoseli ve hızlı açma kapama işlemleriyle, AVM, büyük siteler, emniyet girişleri ve askeri girişler, bu bariyer seçenekleriyle daha kullanışlı hale gelmektedir. Profesyonel tasarım özelliklerine sahip olan ve ışıklı özellikleriyle akşam saatlerinde sorunsuz bir şekilde kullanılan bu ürünler, geçiş işlemlerinin pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Yaz aylarında ve kış aylarında problem çıkarmayan motor sistemi, kumanda ve emniyet sistemi ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

 

Emniyet bariyerleri, ilk zamanlar askeri amaçlı kullanılmıştır. Manuel olan ve her hangi bir emniyete sahip olmayan bu ilk bariyerler, sivil hayatta kullanılmaya başlandı. Motorlu, emniyetli, fotoselli ve hızlı hareket kabiliyetli yeni nesil bariyerler, ışıklı özellikleriyle tercih edilmeye başlandı. Kollu bariyer fiyatları, motorun özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bariyer uzunluğu ve tercih edilen aksesuarlar, fiyatlandırmada etkili unsurlar içerisinde yer almaktadır. Tercih edilen malzemeler ve kullanılan işçilik, kollu bariyer fiyatları kategorisinin belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır.

 

Güncel ve Etkili Bariyer Hizmetleri

 

Motor üretimi, montajı, servis ve yedek parçası, firmamızın hizmet kriterini belirlemektedir. Bariyer sistemlerinde acil durum kategorisi de bulunmaktadır. Acil durum esnasında bariyerler otomatik açılmaktadır. Otomatik açılıp kapanan bu bariyerler, manuel bir şekilde de açılıp kapanabilmektedir. Bu özelliği ile oldukça kullanışlı ve etkili özelliklere sahiptir. Kollu bariyer tamiri işlemlerinde de bizi arayabilirsiniz. Bizden satın aldığınız ürünlerin montajı ve tamiri pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Kollu bariyer tamiri kategorisinde, güncel ve etkili çözüm yöntemleri ile çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Etkili Kollu Bariyer Sistemleri

Etkili Kollu Bariyer Sistemleri

 

Bariyer teknolojinin en etkili ürün seçeneklerini bir araya getiren firmamız, bu kategoride motor teknolojisini sürekli olarak yenilemektedir. Güvenlik sistemine sahip olan ve kumandalı özelliği ile geçiş işlemlerini kolaylaştıran bariyer sistemleri, araç kontrolünde en çok tercih edilen seçenektir. Kolay ve etkili kullanım özelliklerine sahip olan bariyer sistemleri, gece kullanım özelliğine de sahiptir. Işıklandırmalı özelliğe sahip olan 3 ve 8 metre arasında uzunluğa sahip kollu bariyer sistemleri, 24 saat etkili kullanım özelliklerine sahiptir. -10 ve 50 derece arasında rahatlıkla çalışan bu motorlar, elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Kollu bariyer seçenekleri, etkili ve pratik kullanım özelliklerine sahip özel ürünlerdir. Fabrika girişleri, büyük sitelerin girişleri, askeri giriş bölümleri ve oto park giriş kısımları, kollu bariyer seçenekleriyle daha kullanışlı hale gelmektedir.

 

Profesyonel Bariyerler

 

Kilitli ve kilitsiz çalışma özelliğine sahip olan bariyer sistemi, 2-8 saniye arasında açma ve kapama özelliğine sahiptir. Akü takviyeli bariyerler, elektrik kesildiğinde problemsiz kullanılabilmektedir. Kablosuz flanşör ve kablo kanalları, bariyer sisteminin özellikleri arasında yer almaktadır. Güncel ve etkili olan bariyerler, büyük fabrikaların ve oto parkların giriş işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Bütün hava koşullarında problemsiz kullanılan bariyerler, meydana gelebilecek kazalara karşı özel üretilmiştir. Montaj, tamir ve bakım işlemleriyle çözüm üreten firmamız, bu kategoride ihtiyaç duyulan bariyer tamiri işlemlerini, etkili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

 

Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firmamız, yeni motor modelleri ve yeni bariyer modelleri kategorisinde, profesyonel çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Kollu bariyer tamiri işlemleri için servis ve yedek parça kategorisinde etkili çözümleri bir araya getiren firmamız, bariyer kullanım kalitesini artırmaktadır. Etkili kullanımın artması ve bariyer kullanım özelliklerini sorunsuz bir şekilde çözümlenmesi, kollu bariyer tamiri kategorisinde çözümlenmektedir.

 

Her Mekan İçin Uygun Seçenekler

 

Ekspertiz Hizmeti, bariyer hizmetlerinin ilk önemli adımıdır. Bariyerin kurulacağı yer, uzman ekiplerimiz tarafından incelendikten sonra, en uygun model seçenekleri sunulur. Alınan ölçümlerle, uzunluk bakımından en uygun modeller tercih edilmektedir. Kollu bariyer fiyatları kategorisinde özel hazırlanan ürünler, kolay kullanım özelliğine sahiptir. İşçilik, malzeme ve diğer bütün seçenekler, kollu bariyer fiyatları kategorisinin belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır.

Bft Kollu Bariyer Hizmetleri

Bft Kollu Bariyer Hizmetleri

 

Güvenlik sistemleri arasında özellikle otopark ve bahçe gibi alanlarda en fazla tercih edilen sistem, kollu bariyer sistemleridir. Kollu bariyer sistemi otopark ve bahçe gibi alanlara izinsiz girişleri engelleyen, apartman ve özel mülk gibi alanların güvenliğine hizmet sağlayan bir sistemdir. Giriş ve çıkış takibini kolaylaştırması açısından araçların izinsiz olarak özel mülke girişlerini engellemektedir. Kurum ve iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen kollu bariyerler, özellikle yoğun giriş ve çıkışların olduğu alanlarda kartlı geçiş şeklinde çalışabildiği gibi, aynı zamanda özel bir kumanda ile de çalışabilir. Bariyerin kol kısmının kumanda ya da kartla açılıp kapanması, hem güvenlik hem de yoğunluk açısından o bölgedeki kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Kollu Bariyer Fiyatları

 

           Kollu bariyer fiyatları kullanılan ebatlara ve özel üretime göre değişmektedir. 2 bin ile 7 bin Türk Lirası arasında değişen fiyatlara sahip olan bariyerler, özellikle bariyerin kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre özel üretilebilir. Kol uzunluğu, yükseklik, açılma ve kapanma hızı, boyu, açılma açısı ve kumanda ya da kartlı sistem gibi farklı olanakları bulunan kollu bariyer fiyatları tüm bu özelliklere göre değişmektedir. Ayrıca, kollu bariyer sistemine farklı özellikler eklemek istediğiniz de de fiyat değişebilir. Bazı alanlarda özellikle geniş girişe sahip yerlerde tek bir kollu bariyer yetersiz kaldığı için çift bariyer kullanımı daha uygun görülmektedir. Bu gibi durumlarda uzman ekibimizin yapacağı keşiflerden sonra alana en uygun bariyer tercih edilir ve proje alana en uygun bariyerle devam eder. Bu tür durumların meydana gelmesinde kullanılan bariyere ve adedine göre fiyat değişmektedir. Kollu bariyer fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilir ve bariyerler için bir teklif alabilirsiniz.

 

Kollu Bariyer Sistemlerinin Avantajları

 

Kollu bariyer sistemleri, güvenlik ekipmanları arasında uzun ömürlü olmasıyla bilinen bir sistemdir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen kollu bariyer sistemleri, soğuk hava koşullarına da oldukça dayanıklıdır. Sistemde oluşan herhangi bir arıza durumunda firmamız uzman ekibiyle birlikte anında müdahale ederek, kollu bariyer tamiri de yapmaktadır. Gerekli bakımlar ve bariyerle ilgili sıkıntılar tamamen firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yapılmakta, kollu bariyer tamiri sırasında eksik ya da değişmesi gereken parçalar yine firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

BFT Bariyer Teknolojisi

Bariyer Teknolojisinde Pratik Çözüm

 

Bariyer sistemi, bariyer, bariyer kategorisindeki oturtma çatalı, bariyer fonksiyonunu yerine getiren bariyer kolu, bağlantının yapıldığı kol aparatı, antenli flaşör, kumanda ( 2g mitto) emniyetli fotosel ve taban montaj aracı gibi aksesuarlar, kollu bariyer kategorinin en önemli seçenekleri arasında yer almaktadır. Bariyer dünyasının en şık ve en estetik ürünlerini bir araya getiren Bft, ışıklı kollu bariyer seçenekleri, akşam saatlerinde geçiş işlemlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Işıklandırma sistemi olmayan bariyerler, birçok kazaya neden olmaktadır. Genellikle araçlarda hasara neden olan ışıksız bariyerler, bu kategoride fazla kullanılmamaktadır. Firmamız, ışıklı, emniyetli ve kullanışlı kollu bariyerlerle, bu sektördeki boşluğu tam anlamıyla doldurmaktadır.

 

Bariyer Teknolojisi İle Tanışın

 

Emniyet kategorisinde çözüm üreten bu bariyer seçenekleri, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Motor sistemi, bariyerin ağırlığı ile doğru orantılıdır. Bahçeli alanlar, otopark alanları ve benzeri birçok alanlarda, bariyer sistemi geçişleri etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kollu bariyer fiyatları kategorisinde, satış, montaj, servis ve yedek parça konusunda profesyonel çözüm üreten Bft, garantili hizmet anlayışı ile çözüm üretmektedir. Emniyetli olan ve bütün hava koşullarına karşı özel tasarım seçenekleriyle üretilen motor sistemi, kumanda sistemi ile uyumludur. Etkili kullanım seçeneğine sahip bariyer sistemleri, Bft farkı ile yeni bir imaj yakalamıştır. Kollu bariyer fiyatları kategorisinde satışı gerçekleştirilen bu ürünler, fonksiyonel özelliklerine göre satış işlemi gerçekleşmektedir.

 

Yedek Parça ve Tamir İşleri Sorunsuz Gerçekleştiriliyor

 

Her bütçeye uygun olan bariyer sistemleri, fonksiyonel yapı ve tasarım özellikleri kategorisinde fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Herkes için uygun seçenekler, güvenli ve kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getirmektedir. Bariyer dünyasında çözüm üreten Bft, profesyonel özelliklere sahip özel bariyer seçenekleriyle, bu kategoride etkili çözümleri bir araya getirmiştir. Avantajlı bariyer set seçenekleriyle, kapı motoru kategorisinde kullanışlı ürün seçeneği hazırlamaktadır. Kollu bariyer tamiri işlemlerinde, işinde uzman, sertifikalı elemanlarla çalışmaktadır. Güvenilir çalışma teknikleriyle, bariyer sorunlarını pratik bir şekilde çözüyoruz. Kollu bariyer tamiri işlemlerinde, konusunda uzman olan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Konusunda profesyonel olan servis elemanlarımız, istediğiniz kaliteli bariyer hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Bft Bariyer Seti

Bft Bariyer Sistemleri Set Fiyatları

Bft bariyer sistemlerinde ihtiyacınıza uygun modeli seçerek set halinde alabilmeniz uzun ömürlü kullanımlarınızda müşterilerimize çok daha avantajlı bir imkan sunmaktadır. Bariyer sistemlerinde farklı ürün grupları içerisinde çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilen bu ürünler ihtiyaçlarınız düşünülerek oluşturulmuştur.

Artan ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilen ürün grupları ile sizler de yaşam alanlarınızı daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Bft bariyer sistemleri set fiyatları her bütçeye uygun olup kullanım kolaylığınız ve yaşam alanlarınızın güvenilirliği için özel olarak tasarlanmıştır.

Genel olarak ürün grubu setleri içerisinde bir adet bariyer, bariyer kolu oturtma çatalı, bariyer kolu, kol bağlantı aparatı, b lta antenli flaşör, mitto 2g kumanda, emniyet fotoseli ve taban montaj aparatı gibi aksesuarlar bulunmaktadır.

Her bütçeye uygun bft bariyer set fiyatları bft Türkiye garantisinde akıllı teknoloji ile ve emniyet önlemleri göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayan ürünlerimizden sizler de memnun kalacaksınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz bariyer ürünlerini apartman ve site girişlerinde, otopark alanlarında, geçişi sınırlandırmak ve kontrol altında tutmak istediğiniz tüm alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Satış işlemlerimizin yanı sıra satış sonrası servis ve bakım imkânı da sağladığımız ürünlerimizde olması muhtemel herhangi bir problem karşısında servis personellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünler uygun fiyatlı olmakla birlikte estetik ve kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunulmaktadır.

Bft Michelangelo bariyer

Bft michelangelo bariyer sistemi ihtiyacınıza uygun bir model olarak dizayn edilmiştir. Elektronik kar ile ayarlanabilen limit swich sistemi ile kontrol kartı ayakta işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Çarpmalara karşı dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanımlarınız için uygundur. Ürün grubunun bir tek modeli bulunmakla birlikte maksimum kol uzunluğu 8 metreye kadar çıkabilmektedir. Kablolama işlemleri için ayrılan kanallar ile kablo kalabalığından kurtularak rahat bir çalışma sistemi sunulmaktadır.

Kolay montaj imkanıyla satışa sunulan bft michelangelo bariyer opsiyonel kol aydınlatması ile gece görüşlerinde rahatlığı sağlamaktadır. Çok yoğun kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen ürün termal koru sistemi ile korunarak kilitli özellikte çalışabilmektedir. Ip24 koruma sınıfına dahil olan ürünün kendi ağırlığı 58kgdır. Hızlı tip anahtarlı serbest bırakma sistemi ile ürünü kullanım aşamasında yönetiminiz çok daha kolay ve pratik olacaktır. -10 derece ile 55 derece arasında sorunsuz çalışabilme özelliğine sahip ürün herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile de çalışabilmektedir. Ürünün açılıp kapanma süresi ortalama 8 saniyedir. Çeşitli aksesuarlarla ürünün kullanımı zenginleştirilebilmektedir. Bft Türkiye garantisiyle satışa sunulan bft michelangelo bariyerin uzun ömürlü kullanımından memnun kalacaksınız.

Bft michelangelo bariyer iki ve dört kanallı kumanda ile yönetilebilmektedir. Ayrıca dahili kontrol kartı, maksimum 30 metreye kadar emniyet fotoseli, antenli ve antensiz flaşör, taban montaj aparatı, kol bağlantı kiti, sabit oturtma çatalı ve akü şarj kiti monte edilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak eklenebilen zengin aksesuar çeşitleri bariyeri kullanımınıza çok daha kolay hale getirmektedir.

Bft Giotto Bariyer

Bft Giotto Bariyer

Bft giotto bariyer elektronik şekilde ayarlanabilen ve akıllı teknoloji donatılarak üretilen bir bariyer ürün grubu çeşididir. Ürün grubunun iki farklı modeli bulunmakla birlikte dayanıklı yapıyla donatılarak güvenli kullanımlarınız için çarpmalara karşı kalıcı itimat sağlamaktadır. Ürün grubunun kol yapısında bulunan ışıklandırma sistemi gece görüşünü kolaylıkla sağlayabilmektedir. Ürün grubu çeşitlerinde maksimum kol uzunluğu 3, 4, 5 ve 6m ye kadar çıkabilmektedir.

Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği bulunan bft giotto bariyer kilitli ve kilitsiz olarak çalışma özelliğine sahiptir. Kontrol ünitesinde termal koruma sınıfı bulunan ürünlerin ıp54 koruma katsayısı mevcuttur. Mekanik kilitleme özelliğine sahip olan üründe kişisel anahtarlı serbest bırakma sistemi bulunmaktadır. Yoğun kullanımlarınıza uygun olarak dizayn edilen ortalama 2 saniye ile 4 saniye arasında açılıp kapanma özelliği gösteren bft giotto bariyer sistemleri -10 derece ile 55 derece arasında sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Ürün grubunun mekanizma ağırlığı 36kg dır ve kolay montaj imkanı sağlanır. Kablolar için ayrılmış kanallarla tüm kablolama işlemlerinizde kablo kalabalığından kurtulabilirsiniz.

Çeşitli aksesuarlarla da zenginleştirilerek kullanım kolaylığı sağlayabilen bft giotto bariyer çeşitlerine iki kanallı ve dört kanallı kumanda, emniyet fotoseli, dâhili kontrol kartı, antensiz ve kablolu flaşör, kol bağlantı kiti, bariyer kolu perdesi, pvc kol tapası, akü şarj kiti, taban montaj aparatı ve çeşitli bariyer kolları aksesuar olarak eklenebilmektedir. İhtiyaçlarınıza çözüm olacak bu ürünlere bft Türkiye garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Bft Moovi Bariyer

Bft Moovi Bariyer

Bft moovi bariyer her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek bir model olup bft Türkiye garantisiyle akıllı teknoloji imkânlarından yararlanılarak geliştirilmiş kollu bariyer çeşitlerindendir.Ürün grubu içerisinde iki farklı model bulunmakla birlikte bariyerin maksimum kol uzunluğu 3m ile 5m arasında değişebilmektedir. 1,5 ve 8sn arasında açılıp kapanma özelliği bulunan bft moovi bariyer 230v elektrikle çalışmaktadır. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan ürün grubunun mekanizma ağırlığı 36 kilogramdır.

Kişisel anahtarlı bir yapıya sahip olan ürün hızlı tip serbest bırakma sistemiyle donatılmıştır. Termal koruma sistemi mevcut olan ürün grubunda mekanik kilitleme özelliği bulunmaktadır. İp24 koruma sınıfında yerini alan ürün grubu günde 600- 1200 tur arasında çalışabilmektedir. Yine ürün grubu -10 derece ile 55 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergilemektedir. Dahili tip havalandırma sistemiyle ürün çalışması esnasında fazla ısınmanın kolaylıkla önüne geçilebilmektedir. Ürüne hazırlanan montaj delikleri sayesinde aksesuarlar pratik bir şekilde monte edilebilmektedir. Farklı uygulamalarınıza yönelik zengin aksesuar çeşidi bulunan ürün grubunda istediğiniz kumanda çeşidini tercih ederek uzaktan yönetim sağlayabilirsiniz.

Ürün aksesuarları arasında flaşör antensiz ve kablosuz modelleri, kol bağlantı kiti, emniyet fotoseli, sabit oturtma çatalı, bariyer kolu perdesi, taban montaj aparatı, pvc kol tapası, 90 derece kol kırma aparatı ve çeşitli bariyer kolları bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda uzun ömürlü kullanımlarınız için tasarlanan bft moovi bariyer bft Türkiye garantisi ve servis imkanıyla sizlere sunulmaktadır.

istanbul escort
umraniye escort
atasehir escort
atasehir escort
kadikoy escort
bostanci escort
antalya escort