Bft Seksiyonel Garaj Kapısı

Kapı Motorunda Bft Farkı

Kapı Motorunda Bft Farkı

 

Motorlu özelliklere sahip kapıları ve benzeri birçok seçenek için servis ve yedek parça hizmeti sunan Bft, yılın her gününde aynı performansla çözüm üretmektedir. Yüksek sıcaklarda ve düşük soğuklarda problem teşkil etmeyen, bütün hava koşullarında aynı performansla çalışan kapı motorları, pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Kapının ağırlığına göre özel tasarlanan bu kapılarda, servis ve yedek parça işlemleri de Bft tarafından yapılmaktadır. Çalışma hızı bakımından farklı özelliklere sahip olan bu kapılar, profesyonel tasarım özelliklerine sahip etkili ürünlerdir.

 

Elektrikle Çalışıyor

 

Kepenk, yana kayar kapı ve garaj kapısı kategorisinde satış işlemi gerçekleştirilen bütün motorlar, elektrikli çalışma kapasitesine sahip etkili ürünlerdir. Kolay ve etkili kullanım özelliklerine sahip olan, çalışma süresi bakımından farklılık gösteren bu kapılar, emniyet fotoseline sahiptir. Emniyetli özelliklere sahip olan ve profesyonel kullanım özelliklerine sahip bu motorlarda, kumandalı seçenekler tercih edilmektedir. Fabrika girişlerinde çok ağır olan yana kayar kapılar, bu küçük motorlar sayesinde kolaylıkla açılmaktadır.

 

Çark sistemine bağlı olan ve tekerlekli özelliğe sahip olan yana kayar kapı seçenekleri, bu pratik motorlar sayesinde kolaylıkla açılmaktadır. Bft Türkiye kategorisinde, bütün illere motorlu kapı hizmeti götüren şirketimiz, kullanışlı kapı sektöründe, profesyonel çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen Bft Türkiye çapında üretim gerçekleştirmektedir. Bütün motorlu kapı seçenekleri için, montaj, yedek parça ve tamir işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Güncel ve Etkili Kullanım Seçenekleri Bir Arada

 

Yenilenen özelliklere sahip olan bu motorlar, servis ve yedek parça kategorisinde problem teşkil etmeyen özelliklere sahiptir. Çalışma kapasitesi bakımından farklı özelliklere sahip olan motor modelleri, elektrikli özelliklere sahip ürün seçeneğine sahiptir. Bft motor kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalar, kapının kalitesini ortaya koymaktadır. Etkili kullanım özelliklerine sahip olan Bft motor çözümleri, parça destekli gerçekleştirilmektedir. Tamir, bakım ve onarım kategorisinde, bütün etkili çözümler, problemsiz gerçekleştirilmektedir. Özel tasarım özellikleriyle üretim gerçekleştiren firmamız, yeni motor seçenekleriyle, bu kategoride yeni çalışmalar imza atmaktadır. Kapı ağırlığı ve kapı kullanım fonksiyonuna göre farklılık gösteren motorlu kapı seçeneklerimiz, bütün firmalar için etkili çözüm üretmektedir.

Bft Motor

Kapı Motor Tasarımında Bft Farkı

 

Profesyonel tasarım özelliklerine sahip olan ve bu kategoride birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih eden Bft, otomatik kapılar için üretilen motor kategorisinde, birinci sınıf çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Yana kayar kapı, garaj, dairesel kapı, endüstriyel kapı, endüstriyel kepenk ve santral tip kepenk motoru kategorisinde, bütün hava şartlarına uyum gösteren tasarım seçenekleri geliştirmektedir. Bft farkı ile, motorlu kapı kullanım kategorisinde etkili çözümler bir araya getirilmektedir.

 

Kullanım Şartları Farklıdır.

 

Yana kayar kapı motorlarında, orta kullanım özelliği mevcuttur. 120 volt elektrik kullanımına sahip bu motorlar, enerji harcama kapasitesi düşüktür. -20 ve +50 derece arasında rahatlıkla çalışmaktadır. Dijital veya analog anahtar sistemine sahip olan bu Bft motor , emniyet fotoseline sahiptir. 100 kg kadar ağırlığa sahip garaj kapıları için özel motor seçenekleri de mevcuttur. Taşınabilir ağırlıktaki bu motorlar, kapı açma işlemini yeterli sürede gerçekleştirmektedir.

 

Etkili çalışan ve diğer motorlar gibi en soğuk havalarda ve en sıcak havalarda problemsiz çalışan dairesel kapı motorları, kapının yapısına göre tasarlanmaktadır. Kapı ağırlığı ve uzunluğu, motor tasarımının en önemli unsurudur. Bft motor kategorisinde, pratik ve etkili kapı sistemleri, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Profesyonel tasarım özelliklerine sahip olan bu motorlar, kullanışlı ve etkili özelliklere sahip birinci sınıf ürünlerdir. Garantili üretilen ve parça destekli kullanılan bu kapılar, test edilmiş motor seçenekleriyle üretilmektedir.

 

Hayatı Kolaylaştırır

 

Santral tipi motor seçenekleri, kapasite bakımından oldukça farklı özelliklere sahiptir. Bft motor seçenekleri ile tasarlanan kapılar, motor gücü ile orantılıdır. Kapının ağırlığını taşıyabilecek motorlar, özel olarak üretilmektedir. Taşıma kapasitesi bakımından farklılık gösteren bu Bft motor seçenekleri, otomatik açma ve kapama sisteminin yanı sıra özel emniyet sistemine de sahiptir. Kış aylarında ve sıcak yaz aylarında, pratik geçişi sağlamak için, kumandalı ve motorlu kapı sistemleri, özellikle büyük işletmelerde, kolaylık sağlamaktadır.

 

Fabrikalarda yüksek tavanlı büyük yük araçlarının geçişini yana kayar kapılar, problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenlik özellikleri ve montaj özellikleri, bu motor seçeneklerinde önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Etkili ve pratik kapı motorları, hızlı ve güvenli geçiş gerektiren bütün noktalarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Kapı Motor Dünyası

Kapı Motor Dünyası İle Tanışın

 

Garaj, yana kayar kapı, dairesel kapı ve endüstriyel kapı kategorisinde, farklı motor seçenekleri, kumandalı özelliklere sahiptir. Bu kapıların açılması işlemi, uzaktan kumanda seçenekleriyle gerçekleştirilmektedir. Ayrıca fotosel sistemleri ile uyumludur. Güvenlik sistemine sahip olan bu kapılar, geçiş esnasında meydana gelecek problemlere karşı etkili özelliklere sahip Bft motor sistemi ile donatılmıştır. Pratik, etkili ve oldukça profesyonel özelliklere sahip olan bu motor seçenekleri, tamir ve bakım servisi kategorisinde değerlendirilebilmektedir. Tamir, bakım ve onarım kategorisinde oldukça farklı özelliklere sahip bu Bft motorlar, uzun süre kullanım kategorisine sahip ürünlerdir.

 

Parça ve Servis Desteği

 

Motor satışı yapan firmamız, motorlar için gerekli parça ve servis desteğini de problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu motor seçenekleri, kaliteli kullanım seçeneklerine sahiptir. Sıfırın altında 20 dereceye kadar dayanıklı olan ve kış aylarında problem çıkarmayan bu motorlar, yaz aylarında elli dereceye kadar sıcaklığa kadar problemsiz bir şekilde çalışmaktadır. Taşıma kapasitesine göre tasarlanan bu Bft Türkiye motorları, farklı mekanizmaya sahiptir. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip otomatik kapı seçenekleri, kullanım kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Motor kapasitesi bakımından farklılık gösteren Bft Türkiye motorları, açma ve kapama süresi bakımından da farklılık göstermektedir. Kapı açma hızı bakımından farklı özelliklere sahip tasarımlar, kullanılacak yere göre farklılık göstermektedir. Montaj, bakım ve tamir gibi işlemler, bu kategoride problemsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Hızlı ve etkili kullanım seçeneğine sahip bu motorlar, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneğini meydana getirmektedir.

 

Kumandalı Motor Seçenekleri

 

Bütün kapı motorları, kumandalı bir şekilde tasarlanabilir. Özellikle garaj ve kepenk motorları, kumandalı özelliklerle tasarlanmaktadır. Aracınızdan inmeden garaj kapısını kumanda ile açabilirsiniz. Yana kayar kapı veya garaj kapısı gibi ağırlığı fazla olan kapıların açılmasında, ağırlık kapasitesine uygun motorlar kullanılmaktadır. Bft motor farkı ile tasarlanan bu özel kapı seçenekleri, bütün iklim şartlarında sorunsuz kullanılmaktadır. Bft motor tasarım seçenekleri, yeni ve etkili tasarım seçenekleriyle güncellenmeye devam etmektedir. Bu ürünlerin üretiminde, kullanılacak olan kapının fonksiyonel özellikleri belirleyici rom oynamaktadır. Kollu modellerin yanı sıra çarklı motor seçenekleri de bu kategoride tercih edilmektedir.

Bft Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru Set Fiyatları

Akıllı teknolojinin tercih edilen ürünleri arasında yerini alan garaj kapısı motorları kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Otomatik kapı üretim ve satış sisteminde kaliteyi en uygun fiyatlarla müşterilerine yansıtan bft Türkiye, müşterileri için farklı alternatifleri de bir arada sunarak en ekonomik koşullarda bft seksiyonel garaj kapısı setlerini satışa çıkarmıştır. Bft seksiyonel garaj kapısı set fiyatları dışarıdan alacağınız ürünlerin tek tek maliyetinin yüksek olabileceği düşünülerek sizlere sunulmaktadır. Set içerisinde birçok işlevsel özelliğe sahip aksesuarlarla zenginleştirilen setler kaliteyi en uygun fiyatlarla mekanlarınıza yansıtmanızı sağlamaktadır. Ürün modeline göre tercih edebileceğiniz seksiyonel garaj kapısı motorları 5 farklı set olarak karşınıza çıkmaktadır. Farklı niteliklerde ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturulan setler dikkat çekici özellikleri ve fiyatıyla beğeninizi kazanacak.

Tercih edeceğiniz bottocelli b crc 480 el marka seksiyonel garaj kapısı motoru iki farklı set seçeneğiyle karşınıza çıkmaktadır. İlk set içerisinde bin catena sın chaın raıl 2900 ray ve mıtto 2g kumanda bulunmaktadır. Aynı marka için farklı bir sette isebin catena sın chaın raıl 3500 ray ve mitto 2g kumanda bulunmaktadır.

Kıt eos 120 (eos motor ve mitto 2g) seti içerisinde bın 120 L= 3500 chaın track for eos 120 ray bulunur

Efor 1220 m 24/30 modeli seti içerisinde cs 300 kontrol ünitesi ve efor 7m kablo bulunur. Yine aynı marka motor modeli içerisinde farklı bir set olarak efor 1380m 24/30 ürün grubu seti içerisinde cs 300 kontrol ünitesi ve efor 7m kablo bulunur.

Sizler de ihtiyaçlarınızı karşılamanın en avantajlı yolu olarak bft seksiyonel garaj kapısı set fiyatlarına göz atabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz setlerden herhangi birini tercih ederek yaşam alanlarınızda pratikliğin keyfini yaşayabileceksiniz. Uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilen tüm ürünlerimiz siparişleriniz sonrası bft Türkiye garantisiyle servis hizmetlerimizle kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Ayrıca dilerseniz herhangi bir sorun karşısında destek hizmetlerimizden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sizler de bft seksiyonel garaj kapısı motoru set fiyatlarına göz atarak ihtiyaçlarınızı bizimle en uygun fiyatlara karşılayabilirsiniz.

Bft Efor Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft Efor Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft efor seksiyonel garaj kapısı motoru ürün grubu güvenilir kullanımlarınıza uygun olarak 4 farklı modelden oluşarak bft Türkiye garantisiyle satışa sunulmaktadır. Ürün grubu içerisinde farklı modeller farklı özelliklerle beğeninizi kazanacak ve ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Aynı zamanda hafifliği ve küçük yapısıyla da dikkat çeken ürün yapısı akıllı teknolojinin son harikalarından olacak niteliktedir. İleri otomasyon teknolojisinde çığır açan bft Türkiye standart limit swich sistemi ile ürünlerini donatarak 100mm ene sahip portatif bir ürün grubunu müşterilerine sunmaktadır. Garaj kapısı motoru hafifliği ürünün garaj kapılarına montajı da kolay hale getirmektedir.

Bft efor seksiyonel garaj kapısı motor modelleri çeşitli özellikler bakımından farklılık arz edebilmektedir. Her ürün modeli birbirinden bağımsız fonksiyonel özellikler sergilemektedir. Bazı modellerde zincirle serbest bırakma özelliğine sahip olmakla birlikte bazı modellerde yalnızca ip ile serbest bırakma sistemi bulunmaktadır. Kontrol ünitesi üzerinden rahatlıkla otomatik ayarlama işlemlerini yapabileceğiniz ürün grubu ıp54 koruma sınıfına dahildir. Kullanım rahatlığınızı ön plana çıkarmak adına dilerseniz tüm modellere aksesuar eklentilerini monte ettirebilirsiniz. Her modele uyum sağlayacak çeşitli aksesuarların da üretimini gerçekleştiren bft Türkiye kaliteyi estetikle bütünleştirerek tüm ürünlerini uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olacak şekilde dizayn etmektedir. Uzaktan yönetimi sağlayabileceğiniz aksesuar eklentilerinde kumanda çeşitleri hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak niteliktedir.

Sizler de ihtiyaç duyduğunuz otomatik kapı sistemlerinde gereken her şeyi fazlasıyla bft Türkiye’de bulabileceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürün için firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Kısa süre içerisinde servis ekibimiz tarafından montajı gerçekleştiren ürününüz uzun ömürlü kullanımlarınıza hazır halde müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca satış ve servis sonrası destek hizmetlerimizden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kaliteyi en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz firmamızı sizler de hemen arayarak karlı çıkabilirsiniz.

Bft Argo Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft Argo Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Akıllı teknolojinin sunduğu imkanlarda ürün modellerine yenilerini ekleyen bft Türkiye bft argo seksiyonel garaj kapısı motorunu da satışa sunmaktadır. Hem kullanışlı hem de küçük, portatif yapısı ile tahrik olmuş alanlarda bile rahatlıkla uygulanabilen bu motor modeli dahili serberst bırakma özelliğiyle elektirik kesintisi durumunda bile manueli alma özelliği gösterebilmektedir. Ürün grubu içerisinde iki farklı model ile satışa ve kullanımınıza sunulan modellerimizin lcd ekranlı modelinde kolaylıka programlama yapılabilmektedir.

Akıllı teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatılan garaj kapısı motoru çarpmalara karşı da tork sınırlama özelliğiyle emniyet sağlamaktadır. bu tork sınırlama özelliği garaj kapısına herhangi bir canlı yada cansız nesnenin çarpması sonucu kapı mekanizmasının durarak aksi yönde çalışmasına olanak sağlamaktadır. kapının yavaş açılıp kapanmasını sağlayan enkoder sistem hızlı açılıp kapanma esnasında oluşabilecek arızaların önüne geçmektedir. Kilitli çalışma özelliği de bulunan ürün grubu motor modelleri -20 ile 55 derecede sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışabilen modellerimiz ıpx0 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ürün modellerinin ise kendi mekanizma ağırlığı yalnızca 10kgdır.

Garaj kapılarınıza uygun motor çeşitlerinin yanı sıra garaj kapılarınızın kullanımını daha işlevsel hale getiren çeşitli aksesuarlar da üretilerek kullanım kolaylığınız bft Türkiye garantisiyle müşterilerine sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda garaj kapılarınızı kullanım kolaylığı sağlayan çeşitli aksesuarlar bft argo seksiyonel garaj kapı motoru ile uyumlu ve sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Sizler de bft argo seksiyonel garaj kapısı motoru ve daha ihtiyaç duyduğunuz birçok aksesuar çeşidi için firmamızı arayarak bilgi sahibi olabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca sipariş sonrası servis ve destek hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilmektesiniz. İhtiyacınız olan her şeyi sizler de firmamızda kolaylıkla bulabileceksiniz.

 

 

Bft Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft Eos 120 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru üretilen garaj kapısı motorları içersinde bir tek model ile satışa sunulmaktadır. Zorluklara karşı dayanım gösterecek şekilde en ince ayrıntısına kadar titizlikle üretilen bu ürünün basit ve hızlı montaj imkanı ürünün cazibesini daha da arttırmaktadır. Otomatik garaj kapılarınızda ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte olan bu motor çeşidi akıllı ve yenilikçi teknoloji ile üretilmektedir. Mekanizmanın kontrol ünitesi üzerinden hata bulma fonksiyonu olması muhtemel problemlerin kolaylıkla giderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine çalışma parametrelerinin otomatik olarak sistemli bir şekilde kontrol ünitesi üzerinden ayarlanabilmesi kullanım kolaylığını ön plana çıkarmaktadır.

Montaj esnasında herhangi bir bağlantı parçasına ihtiyaç duymadan garaj kapısı motorunu direkt olarak tavana monte ettirebileceğiniz bu modelin rayın üst bölümünde yer alan oluklarıyla da montaj kablolarını gizleyebilmektedir.

Çeşitli özellikleri bir arada bulabileceğiniz bu kapı motorunda kontrol ünitesiyle kapı sonlandırma ayarları yapılabilmektedir. Enkoderli sistem sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama ürünü rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamaktadır. ürün kilitsiz çalışma özelliği göstererek kolaylıkla 5m kadar kısa süre içersinde açılıp kapanabilmektedir. Sınırlama ve çarpmalara karşı emniyet sistemiyle donatılan bu ürün grubu modeli herhangi bir anlı ya da cansız nesne ile çarpışma esnasında durarak aksi yönde hareket kabiliyeti göstermektedir. Yoğun kullanımlarınız için tadarlanan bft eos 120 seksiyonel garaj kapısı motoru -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyerek uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli kılar. İp ile serbest bırakma yapabileceğiniz bu model ıpx0 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak akü ile çalışma özelliği de gösterebilen bu modelin mekanizma ağırlığı yalnızca 8kgdır.

Fonksiyonelliğini ve işlevselliğini arttırabileceğiniz birçok aksesuar eklentileriyle de kullanımda kolaylığı zenginleştirebileceğiniz ürünün satış, satış sonrası servis ve destek hizmetleri bft Türkiye tarafından verilmektedir. Kaliteyi en uygun fiyatlarla alarak sizler de yaşam alanlarınızda pratikliğin ve rahatlığın keyfini yaşayın.

 

istanbul escort
umraniye escort
atasehir escort
atasehir escort
kadikoy escort
bostanci escort
antalya escort