Genel

Bft

Bft doğruluk, güvenlik, güvenilirlik ve işlevselliği önceliği edinerek, ürünlerini Avrupa Birliği standartlarına uygun üreten, otomasyon sistemleri markasıdır.

Bariyer ve otomatik kapı sistemlerinde hizmet veren markanın ürünleri arasında yana kayar kapı motorları, elektromekanik tip kanatlı kapı motorları, hidrolik tip kanatlı kapı motorları, kollu bariyer sistemleri, seksiyonel garaj kapısı motorları, radarlı kapı motorları, mantar bariyerler, endüstriyel tip katlanır kapı motorları, taşıt tanıma sistemleri, genel aksesuarlar ve yedek parçalar yer almaktadır.

Kayar Kapı Otomasyonları

İtalyan marka villa, apartman ve endüstriyel tesislere uygulanan kayar kapı otomasyonlarında DEIMOS, ARES, ICARO, SP 3500 seri ve modelleriyle hizmet verir.

Elektromekanik Tip Kanatlı Kapı Otomasyonları

Konut ve sitelerden iş merkezlerine başta bahçe girişleri olmak üzere birçok yerde uygulanabilen kapılar için PHOBOS, VIRGO, IGEA, E5, ELI 250 modelleri geliştirilmiştir.

Hidrolik Tip Kanatlı Kapı Otomasyonları

İşlevselliğinin yanı sıra sunduğu konfor ve estetik görünüşü ile de beğeni toplayan kapılara LUX ve SUB modellerinden elverişli olan uygulanmaktadır.

Kollu Bariyer Otomasyonları

Özellikle toplu konut, apartman, otopark ve endüstriyel tesis girişlerinde tercih edilmektedir. MOOVI, GIOTTO ve MICHELANGELO modellerinden, alanın boyutlarına ve ürünün kullanım sıklığına göre, en verimli olabilecek olanı kapıya monte edilir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Otomasyonları

Ticaret merkezlerinde, endüstriyel alanlarda, garajlarda, depolarda, hangarlarda, otoparklarda sıklıkla bulunan kapılara entegre edilmek üzere BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR modelleri tasarlanmıştır.

Radarlı Fotoselli Kapı Mekanizmaları

VISTA, VISTA SL C, VISTA SW, VISTA TL seri ve modelleriyle radarlı kapı mekanizmaları için seçenekler sunulmuştur. Yangın alarm sistemleri ile uyumlu çalışabilmesi öne çıkan özelliklerindendir.

Mantar Bariyer Otomasyonları

Müşteri ihtiyaçlarına cevap veren basit bir bollard üretimi EASY, 16 metreye kadar olan açık alanlarda kullanım için elverişli PRIVEE, geniş alanlarda kullanılan EASY bariyerlerin maliyetini indirmek için, geçiş alanının dışında kalan kısımlar için uygulanan SCUDO modelleri mevcuttur.

Endüstriyel Tip Katlanır Kapı Mekanizmaları

Geniş katlanır tip kapılar için farklı modelleriyle FORB – IGEA LB BT serisi üretilmiştir.

PASSY Taşıt Tanıma Sistemi

Otomatik kapıya yaklaşmanın, kapının açılması için yeterli olduğu bir sistemdir.

Bft sensör ve algılama sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, aksesuarlar ve yedek parça ürünleriyle de müşterilerinin yanındadır.

 

Genel Aksesuarlar

Genel olarak aksesuarlar, kumanda klonlama cihazı, panjur ve kepenk sistemleri için kontrol ünitesi, reflektörlü fotosel, reflektör, aç kapa butonu, aç kapa stop butonu, sıva üstü anahtarı şalter, trafik lambası, fotosel ayağı, 4 metre kablolu harici anten şeklinde sıralanabilir.

Yedek Parçalar

Yedek parça ürünleri arasında da iç plastik dişli, dış dişli, iç motor, redüksiyon kiti, iç göbek kiti, enkoder kiti, serbest bırakma anahtarı, limit switch kiti, ön bağlantı kiti, montaj aparat kiti, motor gövde kiti, kol bağlantı kiti, güç aktarım dişlisi, motor kolu, yan kapaklar, karşı makara, transformatör seti, iç motor, 3’lü tekerlek grubu, enkoder, serbest bırakma anahtarı kiti, ön kapak kilit kiti, yay kiti, yarım ay dişli, kol bağlantı parçası, dış kasa, aydınlatma lambası sayılabilir.

Kit Ürünler

Her bütçeye uygun fiyatlara sahip ürünlerin daha da indirimli bir şekilde sunulduğu kit ürünler de son kullanıcılar için avantajlıdır. Ürün setleri de şöyledir: DEIMOS SR, DEIMOS BT A 600, PHOBOS N BT L, PHOBOS N BT, PHOBOS N, VIRGO

Kalite ve Güvenle Doğru Seçim

Bft ürünleri ileri teknoloji sistemleriyle geliştirilmiştir. Mekanizmalarındaki çarpma emniyet sistemleri ile güvenlidirler. Montajları basittir ve kurulumları, kullanımları kolaydır. Pek çok ürün, buzlanmaya karşı koruma özelliklidir. Motorlar çok düşük sıcaklıklarda bile çalışabilir. Her türlü ihtiyaç için bir model geliştirilmiş, geniş ürün yelpazesiyle müşteri hizmetine sunulmuştur.

Sadece satış değil müşteri hizmetleri ve servis birimleri ile de müşteriler daima desteklenmektedir. Hangi ürünün doğru seçim olduğu, ihtiyacı alana ve kullanım şekline göre hangi modelin en iyi şekilde karşılayacağı gibi konularda müşteri hizmetleri birimi uzman personelleri bilgi verir.

Satışın ardından da ürünün montajı için müşteri talep ederse servis biriminin profesyonel ekibi görev alır. Müşterinin uygun gördüğü tarih ve saatte adrese gidilerek orijinal malzeme, usta işçilikle montaj, kurulum sağlanır. Kumanda tanıtımı yapılır. Markanın kumanda sistemleri de güvenli oluşuyla kendini kanıtlamıştır. Servis birimi, bakım ya da onarım gerektiğinde teknik destek de vermektedir.

Detaylı bilgi almak, kampanyalardan haberdar olmak, fiyat teklifi istemek, teknik destek talep etmek için 0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bft Mitto 2B CRB Kumanda

Bft Mitto 2B CRB Kumanda

Başta kapı otomasyonları olmak üzere bariyer sistemlerinde de uzaktan yönetimi sağlayan bft mitto 2b crb kumanda modeli bft Türkiye’nin yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığını ön plana çıkaracağınız kapı otomasyonları ve bariyer sistemleri için ürettiği aksesuar çeşitleri arasında yerini almaktadır. Gerek endüstriyel alan kapılarınız, bahçe ve garaj kapılarınız gerekse bariyer sistemleriyle sınırlandırdığınız alanlarda bariyerler üzerinde kullanabileceğiniz bu aksesuar çeşidi fazla zahmete girmeden kapılarınızın veya bariyer sistemlerinizin tek tuşla açılıp kapanmasına olanak sağlamaktadır. Uzaktan yönetimi tek tuşla elinize almanızı sağlayan kumanda çeşidi yaşam alanlarınızda teknolojinin imkanlarından yararlanarak sizlere hızlı ve pratik şekilde kullanım kolaylığınızı sağlamak için üretilmektedir.

Bft Türkiye garantisiyle üretimi gerçekleştirilen aksesuar çeşitlerinden olan bft mitto 2b crb kumanda çeşitleri sorunsuz çalışma performansı ile hayatınızı çok daha kolay hale getirecek. Aksesuar çeşidi olarak kapı otomasyonları veya bariyer sistemlerine düşünebileceğiniz kumanda ile artık uzaktan yönetimi elinizde tutabileceksiniz. Kullanımda kolaylığı ve pratikliği sağlayan ürün aksesuar modellerimiz kullanıcılarına zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Zamanı etkin şekilde kullanmak isteyenlerin tercih sebebi olabilecek aksesuar çeşitlerimiz dikkatinizin de dağılmasını önleyerek kapılarınızın yönetimini kolaylıkla elinizde bulundurmanızı sağlamaktadır. Çekiş mesafesi içersinde kolay algılama yapabilen aksesuar çeşidi kumanda modelimiz pil ile çalışmaktadır.

Kapı otomasyonları, bariyer sistemleri, motor çeşitleri ve tüm bunlara uyum sağlayan aksesuar çeşitlerini kullanım rahatlığınızı ön plana çıkarmak adına firmamızdan en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleri de sağlayan firmamızda önceliğimiz memnuniyetinizdir. Uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun olarak üretilen ürünlerimizden yararlanmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde veya irtibat numaralarımız yoluyla firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Bft mitto 2G Kumanda

Bft mitto 2G Kumanda

Otomatik kapı otomasyonları üretiminde uzun yılların verdiği tecrübeyle yaşam alanlarınıza estetiği ve kaliteyi bir arada sunan bft Türkiye tüm otomatik kapı sistemlerinin motor ve aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştirmektedir. Aksesuar çeşitleri arasında yerini alan bft mitto 2g kumanda, otomatik kapılarınızda uzaktan yönetimi kolaylıkla sağlamak amacıyla üretilmektedir. bahçe ve garaj kapılarında tüm yana kayar kapı otomasyonları, kanatlı kapı otomasyonları ve garaj kapısı otomasyonlarında kolaylıkla kullanabileceğiniz bu kumanda çeşidi ile yanlıca tek tuşla kapılarınızın yönetimini elinize alabilirsiniz. Herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden kapılarınızı otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan bu aksesuar sistemi ile hayatınızda kolaylıkları yaşayacaksınız.

Otomatik kapılarınızın yönetimini elinize almanızı sağlayan bft mitto 2g kumanda çeşidi 433,92MHz frekansla çalışmaktadır ve kumanda üzerinde iki adet tuş seçeneği bulunmaktadır. Yaklaşık 50mye kadar çekiş mesafesiyle kapılarınız çekim mesafesi alanı içerisinde pratik bir şekilde açılıp kapanacak. Aksesuar grubu içerisinde farklı modellerde ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aksesuar seçenekleri 12v dc pil ile kolaylıkla çalışabilecektir. Otomatik kapı otomasyonlarının yanı sıra bariyer sistemleri üretiminde kullandığınız bariyer sistemlerinizde de kolaylıkla uzaktan yönetimi bu kumanda çeşidi ile sağlayabilirsiniz. Hem otomatik kapılarınızın hem de bariyer sistemlerinin işlevselliğini kumanda aksesuarları ile rahatlıkla kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Gerek kapı otomasyonları gerekse bariyer sistemleri üretiminde öncü olan bft Türkiye kullanım rahatlığınızı ön plana çıkaracak aksesuar seçenekleri üretimini de gerçekleştirerek akıllı teknolojinin tüm imkanlarından en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaktadır. müşterilerine en ideal ve kullanışlı çözümleri kalite ve estetikle bir arada sunan firmamız yaşam alanlarınızda kolaylıkları sağlamaktadır. Üretilen tüm ürün ve aksesuar çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleriyle de memnuniyetinizi devam ettiren firmamız  uzun ömürlü kullanımlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her ürünü kolaylıklarla sizlere sağlamaktadır.

 

Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Bft Passy Taşıt Tanıma Sistemi

Otomatik bahçe ve garaj kapılarınız için özel olarak geliştirilen ve büyük kolaylıklar sağlayan passy taşıt tanıma sistemi akıllı teknolojinin kullanıcılarına sunduğu en yeni imkanlardan biridir. Otomatik kapılarınızdan aracınızla geçerken artık araçtan inmenize gerek kalmadan bu sistem ile otomatik kapılarınızın kendiliğinden açılmasını sağlayabileceksiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik ürünlerle artık soğuk ve sıcak hava koşullarından etkilenmeden kapılarınız aracınızı tanıyarak otomatik olarak açılıp kapanarak kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Aracınızı belirli bir algılama mesafesinde tanıyan bu sistem aracınızın o mesafede kapıya yaklaşması neticesinde kapının kendiliğinden açılmasını sağlamaktadır. Kullanıcının dikkatinin dağılmasını da önleyen bu sistem araçlarınızı ve otomatik kapılarınızı kullanmada müşterilerinin konforunu da ön plana çıkarmaktadır.

Firmamız garantisiyle tüm otomatik kapı otomasyonlarına uyum sağlayabilecek şekilde üretilen passy taşıt tanıma sistemleri farklı bir alıcı üniteye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla çalışabilmektedir. Otomatik kapılarınızın kontrol ünitesi üzerinden bir çift besleme kablosu ile kolay montaj imkanı sağlayan bu sistem çift yönlü ve tek yönlü olmak üzere iki farklı modelde çeşitlerle müşterilere sunulabilmektedir. -20 derece ile 70 derece arasında hava şartlarına dayanım gösterecek şekilde üretilen ürünümüz sorunsuz çalışma özelliğiyle de farklılığını ortaya koymaktadır.

Ürün grubu içersinde 10 metreden 50 metreye kadar algılama mesafesi bulunan modellerimizi ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. ıp55 koruma sınıfına da dahil edilen ürün artık otomatik kapılarınızı en pratik şekilde kullanmanıza olanak sağlayacak. Aracınızdan inmeden otomatik kapılarınızdan kolay geçiş imkanı sağlayan ürün grubunu bft Türkiye’den ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz. yaşam standartlarının her geçen gün yükseldiği günümüzde teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yararlanmanızı sağlayan firmamız ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleriyle de memnuniyetinizi garanti etmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için sizler de hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve teknolojinin sunduğu imkanlardan bir an önce yararlanabilirsiniz.

istanbul escort
umraniye escort
atasehir escort
atasehir escort
kadikoy escort
bostanci escort