Bft Yetkili Servis

Otomatik kapı sistemleri konusunda dünyanın en önemli markalarından biri haline gelen BFT’nin farklı iklim koşullarında dahi rahatlıkla çalışmaya devam eden ve uzun ömürlü otomatik kapı ve bariyer sistemleri ile hayatınızı çok daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Türkiye şartlarında da yüksek performans sunan firmanın ürünlerinden çok daha iyi bir şekilde faydalanabilmek için her türlü ihtiyacınızda BFT yetkili servis hizmetlerinden faydalanmanız yararınıza olacaktır.

Günlük yaşamınızın her alanında karşınıza çıkabilecek olan bariyer ve kapı sistemleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunların çözümünde güvenebileceğiniz BFT yetkili servisi sayesinde güvenlikle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Pek çok farklı fonksiyona sahip olan ve bu fonksiyonlarının düzgün şekilde çalışması durumunda size büyük bir konfor da sağlayabilecek olan otomatik kapı ve bariyer sistemlerinizin her zaman düzgün bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi konusunda yetkili servislerden faydalanmanız sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Her biri farklı iklim koşullarında rahatlıkla çalışabilen ve bu koşullardan etkilenmeden çok uzun süre dayanabilecek bir yapıya sahip olan BFT ürünleri ile ilgili yaşayacağınız sıkıntılarda başka bir servise gitmeniz durumunda beklediğiniz yüksek standartlarda hizmetlerden faydalanmanız söz konusu olmayacaktır. Ancak BFT yetkili servisleri sayesinde bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamak zorunda olmayacağınız gibi kullandığınız sistemlerin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. BFT amblemi taşıyan her türlü ürün için arıza bildirimlerinizi yetkili servislere yapmanız uğrayabileceğiniz zararların önüne geçebilecektir.

Bakım ve arıza önleyici işlemler gibi konularda da destek alabileceğiniz BFT yetkili servisinin kullandığınız bariyer sistemlerinin taşınmasını istediğiniz durumlarda da size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Bariyer ve kapı sistemlerinin bulunduğu yerden sökülmesi, taşınması ve yeni bir yere monte edilmesi sırasında hiçbir sorun yaşamamayı ve bu sorunlar nedeni ile kullandığınız ürünlerin zarar görmesini engelleyebilmeyi istiyorsanız yetkili servisler aracılığı ile tüm bu işlemleri gerçekleştirmeniz faydanıza olacaktır.

Tüm elektronik sistemlerin olduğu gibi BFT kapı ve bariyer sistemlerinin de çeşitli sebeplerle ilk günkü performansı ile çalışamaması söz konusu olabilir. Yanlış kullanıma bağlı olarak ortaya çalışma performansını etkileyecek sorunların çıkması da gayet normal bir durumdur. Ancak bu sorunlardan kurtulmak için BFT ürünlerini en yakından tanıyan kişilerden destek almanız gerekmektedir. Bunu da ancak BFT yetkili servisinden alacağınız hizmetlerle başarabilmeniz mümkün olacaktır. Bu yüzden elinizde bulunan tüm BFT ürünleri ile ilgili olarak yetkili servislerden faydalanmalısınız.

Bulunduğunuz alanların çok daha güvenli bir yer haline gelmesini mümkün kılan BFT bariyer ve kapı sistemleri ile ilgili olarak her sorunuza cevap verebilecek ve tüm sorunlarınızı çözebilecek bilgi ve donanıma sahip olan BFT yetkili servisimiz ile sahip olduğunuz ürünleri çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bariyerlerinizin eskimemesi ve çok daha uzun ömürlü olması adına düzenli olarak bakımlarının yapılması konusunda da yetkili servisimizden ve profesyonel teknik servis elemanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Servis Kapsamı

Bft Mantar Bariyer Servisi

Bft mantar bariyer problemlerinizi uzman kadromuza emanet ederek çözüme ulaşabilirsiniz.

Bft Yana Kayar Kapı Motoru Servisi

Bft Yana kayar kapı motoru problemlerinizi uzman kadromuza emanet ederek çözüme ulaşabilirsiniz.

Bft Seksiyonel Kapı Servisi

Bft Seksiyonel kapı motoru problemlerinizi uzman kadromuza emanet ederek çözüme ulaşabilirsiniz

Bft Kollu Bariyer Servisi

Bft kollu bariyer problemlerinizi uzman kadromuza emanet ederek çözüme ulaşabilirsiniz

Bft Kurulum Şeması

Download Our Service Brochures