Yana Kayar Kapı Motoru

Yana Kayar Kapı Motoru

Ray üzerinde kayan ve genellikle tek bir kanatın olduğu kapılarda kullanılan BFT yana kayar kapı motoru kullanıcılarına rahat ve güveli bir kullanım sağlaması açısından oldukça geniş bir alanda tercih edilmektedir. Daha çok bahçe kapılarında kullanılan bu motorların kapıları açma kapama sırasında kaybettiğiniz zamanı ortadan kaldırması ve daha güvenlikli bir kullanım sağlaması açısından faydanıza olacağını görebilirsiniz. Bu sayede bahçenizin ve kendinizin güvenliği konusunda içiniz de daha rahat olabilir.

Bahçe kapılarının yana doğru açılıp kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyacı bulunmaktadır. Geniş girişleri bulunmayan yerlerde yana kayar bahçe kapılarını kullanmanızın faydanıza olacağından emin olabilirsiniz. Ancak bu kapıların da açılması ve kapanması için ray üzerinde kaydırılması size zorluk yaşatabilir. Özellikle araçlarınızı bahçenizden içeri almanız gerektiği zaman sürekli aracınızdan inip çıkmanız ve bahçeden içeri girdiğinizde de tekrar kapatmak için aracınızdan inmenizin gerekmesi size kesinlikle çok zaman kaybettirecektir. Bu yüzden BFT yana kayar kapı motorlarının kullanılması çok önemlidir.

Otomatik kapı sahibi olmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkan yana kayar kapılarınızda kullanabileceğiniz BFT yana kayar kapı motorları ile kapılarınızı açma kapama işlemlerinizin hem çok daha kolay hem de çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz. Bahçe kapı sistemleri olarak da adlandırılan bu yana kayar kapı motorları yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonuna sahip olduğundan dolayı kullanım sırasında size herhangi bir sıkıntı da yaşatmayacaktır.

Yüksek güvenlikli çözümler sunan BFT yana kayar kapı motorunda engel tespit fonksiyonunun da bulunması sayesinde aracınız geçmeden ya da bahçe kapınızdan misafirleriniz yaya olarak geçmeden kapıların kapanması ve can ya da mal güvenliğinize zarar vermesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Kapı hareketinin engellenmesine neden olabilecek herhangi bir cisimle karşılaştığında insan ve nesnelere zarar gelmemesi için kapı hareketinin durması ve tersine çevrilmesi sayesinde hiçbir sorun yaşamayacağınıza da emin olabilirsiniz.

BFT yana kayar kapı motorunu kullanmaya başladığınızda iş yerinize, sitenize ya da apartmanlarınıza girip çıkarken hava koşullarından etkilenmenize gerek kalmadan ve aracınızdan inmenize gerek kalmadan rahatlıkla giriş çıkışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Rahatlık ve güvenlik sağlayan bu kapı sistemleri sayesinde tüm kapılarınız için uyumlu olabilecek özellikteki kapı motorlarına sahip olabilmeniz mümkün olacaktır. Doğru motor seçeneğini edinmeniz için gerekli desteği de alabileceğiniz firmamız sayesinde her türlü kolaylıktan faydalanabilmeniz mümkün olacaktır.

Ahşap, alüminyum, ferforje ya da demir gibi malzemelerden üretilmiş olan kapılarınız için kanat ağırlığı ve uzunluğuna uygun özelliklerde BFT yana kayar kapı motoru modellerinden faydalanabilecek olmanız sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik bahçe kapılarına kavuşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üstelik BFT kalitesi ile sahip olabileceğiniz bu kapı motorlarının kurulumu ile ilgili ve yaşadığınız sıkıntılarla ilgili olarak da BFT’nin yetkili servis imkânlarından faydalanabilirsiniz. Kapılarınızı çok daha uzun süre sorunsuz kullanabilmek için mutlaka BFT kalitesini tercih etmelisiniz.