Bft mitto 2G Kumanda

Otomatik kapı otomasyonları üretiminde uzun yılların verdiği tecrübeyle yaşam alanlarınıza estetiği ve kaliteyi bir arada sunan bft Türkiye tüm otomatik kapı sistemlerinin motor ve aksesuar çeşitleri üretimini de gerçekleştirmektedir. Aksesuar çeşitleri arasında yerini alan bft mitto 2g kumanda, otomatik kapılarınızda uzaktan yönetimi kolaylıkla sağlamak amacıyla üretilmektedir. bahçe ve garaj kapılarında tüm yana kayar kapı otomasyonları, kanatlı kapı otomasyonları ve garaj kapısı otomasyonlarında kolaylıkla kullanabileceğiniz bu kumanda çeşidi ile yanlıca tek tuşla kapılarınızın yönetimini elinize alabilirsiniz. Herhangi bir hava koşulundan etkilenmeden kapılarınızı otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan bu aksesuar sistemi ile hayatınızda kolaylıkları yaşayacaksınız.

Otomatik kapılarınızın yönetimini elinize almanızı sağlayan bft mitto 2g kumanda çeşidi 433,92MHz frekansla çalışmaktadır ve kumanda üzerinde iki adet tuş seçeneği bulunmaktadır. Yaklaşık 50mye kadar çekiş mesafesiyle kapılarınız çekim mesafesi alanı içerisinde pratik bir şekilde açılıp kapanacak. Aksesuar grubu içerisinde farklı modellerde ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aksesuar seçenekleri 12v dc pil ile kolaylıkla çalışabilecektir. Otomatik kapı otomasyonlarının yanı sıra bariyer sistemleri üretiminde kullandığınız bariyer sistemlerinizde de kolaylıkla uzaktan yönetimi bu kumanda çeşidi ile sağlayabilirsiniz. Hem otomatik kapılarınızın hem de bariyer sistemlerinin işlevselliğini kumanda aksesuarları ile rahatlıkla kullanım konforunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Gerek kapı otomasyonları gerekse bariyer sistemleri üretiminde öncü olan bft Türkiye kullanım rahatlığınızı ön plana çıkaracak aksesuar seçenekleri üretimini de gerçekleştirerek akıllı teknolojinin tüm imkanlarından en uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlamaktadır. müşterilerine en ideal ve kullanışlı çözümleri kalite ve estetikle bir arada sunan firmamız yaşam alanlarınızda kolaylıkları sağlamaktadır. Üretilen tüm ürün ve aksesuar çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satış sonrası servis ve destek hizmetleriyle de memnuniyetinizi devam ettiren firmamız  uzun ömürlü kullanımlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her ürünü kolaylıklarla sizlere sağlamaktadır.

 

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir